RİCA ve HATIRLATMA

Paylaşmak elbette çok güzel. Ama ürün veya tasarımın sahibini hiçe sayarak kendine maletmek bence hiç hoş değil. Bu hususta daha duyarlı olmanızı, yayınlarınızda kaynağınızı belirtmenizi özellikle rica ediyor,

"5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası" gereği eser sahibinden izin alınmadan, web sitelerine yüklenmiş olan fotoğraf ve makalelerin kopyalanması, saklanması ve kullanılması suçtur !!!


diye tekrar hatırlatmak istiyorum. Lütfen yanlış anlamayın, emeğe saygı gerek...

8 Temmuz 2010 Perşembe

Kottan Magnetler Yaptım...
      Merhaba arkadaşlar, İstanbul’a giderken ufacık da olsa benden hatıra kalsın diye hediyeler yapmıştım. Bunlardan biri de kottan yaptığım buzdolabı süsleri ya da magnetleri. 

      Buzdolabı ceplerinden artan kot kumaşların bir kısmını böyle değerlendirdim, kot kumaşları kalp şeklinde kesip üzerine kurdale, sutaşı ve pullar ile süsleyip böyle bir magnet yaptım. Hem bir yere gittiğimde hediye kutumdan hemencecik bir tane alıp yanına da birşey koyup paketliyorum. Çok hoş ve değişik bir hediye oluyor hem de pratik. 

Sevgiyle kalın canlarım...

7 yorum:

 1. Hayırlı Cumalar,ne güzel düşünmüşsünüz,güzel bir fikir!! cnm sevgiler....

  YanıtlaSil
 2. canım harika olmuş ellerine sağlık...nagice

  YanıtlaSil
 3. Bayıldım canım çok güzel olmuşlar, ellerine sağlık

  YanıtlaSil
 4. Hepinize kocaman teşekkürler ederim...

  YanıtlaSil
 5. biri bende biri bende :)

  biliyorsun yeğenlerim vardı misafir herşeyi kaldırmıştım ortadan hatta bana lazım olan eşyalarımı bile kaldırmışım bi yerlere dün buldum birkaçını :) şimdi ogünki hediye torbamıda dün akşam çıkardım ortaya bu akşamki etkinlik yayınlarından sonra sıra onlarda şekerim muck

  YanıtlaSil
 6. Canım bunlar ne kadar güzel olmuş :) Ellerine sağlık tatlım.

  YanıtlaSil
 7. Teşekkürler Celebicim, teşekkürler Yeşimcim :D

  YanıtlaSil

Canlarımın Güzel Düşünceleri...

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...