RİCA ve HATIRLATMA

Paylaşmak elbette çok güzel. Ama ürün veya tasarımın sahibini hiçe sayarak kendine maletmek bence hiç hoş değil. Bu hususta daha duyarlı olmanızı, yayınlarınızda kaynağınızı belirtmenizi özellikle rica ediyor,

"5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası" gereği eser sahibinden izin alınmadan, web sitelerine yüklenmiş olan fotoğraf ve makalelerin kopyalanması, saklanması ve kullanılması suçtur !!!


diye tekrar hatırlatmak istiyorum. Lütfen yanlış anlamayın, emeğe saygı gerek...

15 Kasım 2010 Pazartesi

"Ş" Harfi...


"Ş" harfi ile kurulan her sözcük iki kişi ile yapılır: ilişki, konuşmak, aşk, arkadaşlık, öpüşmek, sevişmek, tokalaşmak, tartışmak, dövüşmek, didişmek, kavuşmak v.s.

Psikiyatr Dr. Nesrin Dilbaz

      Erkan Tan'ın programına konuk olan Nesrin hanımın bu sözü benim çok hoşuma gitti ve sizlerle paylaşmak istedim arkadaşlar. Ne kadar da doğru bir söz değil mi?Fotoğraf buradan alıntıdır...

1 yorum:

  1. Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce ALLAH'a sonsuz şükürler olsun. Gireceğimiz Kurban Bayramımız bereketiyle, bolluğu ile gelsin. Tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Kesdiğimiz tüm kurbanlar, etdiğimiz tüm dualar kabul olsun, hayallerimizin gerçek, sevdiklerimizin hep bizimle olması dileğiyle, tüm okuyucularımın, arkadaşlarımın, dostlarımın Mübarek Kurban Bayramlarını tebrik eder sağlık, huzur ve mutluluklar dilerim.

    YanıtlaSil

Canlarımın Güzel Düşünceleri...

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...