RİCA ve HATIRLATMA

Paylaşmak elbette çok güzel. Ama ürün veya tasarımın sahibini hiçe sayarak kendine maletmek bence hiç hoş değil. Bu hususta daha duyarlı olmanızı, yayınlarınızda kaynağınızı belirtmenizi özellikle rica ediyor,

"5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası" gereği eser sahibinden izin alınmadan, web sitelerine yüklenmiş olan fotoğraf ve makalelerin kopyalanması, saklanması ve kullanılması suçtur !!!


diye tekrar hatırlatmak istiyorum. Lütfen yanlış anlamayın, emeğe saygı gerek...

19 Şubat 2010 Cuma

Yiğit, Oyuncakları ve Patikleri...

 

     Yiğit eğlenceyi seven bir çocuktur, bu da benim çok hoşuma gider. Oğlum da benim gibi evde vakit geçirmeyi, oyunlar oynamayı ve çizgi filmlerini izlemeyi çok sever.
    Dün, halasının pazar günü yani 14 Şubat'ta hediye ettiği patikleri giydirdim. Onların içinde oyunlar oynadı, mutlu oldu ve çok sevdi. “Hadi beni çek, çek” diye fotoğraf makinemi getirip elime tutuşturdu, oyuncaklarını da kucağına toplayıp bana pozlar verdi, oyunlar yaptı canımın içi.

     Bu fotoğraflar da oğlumun eğlendiği, mutlu olduğu anlardan birkaç kare…

 

 

    Bunlar da halasının aldığı sevimli patikler…    Hep mutlu ol ve sevgiyle kal canım oğlum, birtanem benim.

    Yüzünden gülümseme eksik olmasın…

5 yorum:

 1. Teşekkürler ama senin kızın da çok tatlı teyzeciğim... :)

  YanıtlaSil
 2. yiğiti de patiklerini de yerim.sevgiler

  YanıtlaSil
 3. Bu yiğit'in elinden oyuncağı gözlerinden umudu, yüreğinden sevgisi hiiç eksik olmasın. Tüm annelerin ve sizin yüreğiniz "Yiğidiniz" hep sizinle olsun. Sevgiler...

  YanıtlaSil
 4. Canım arkadaşım, dileklerin için çok teşekkür ederim, biz de senin hayatını, en güzel insanlarla en güzel biçimde yaşamanı diliyoruz.

  Ayrıca kocaman öpüyoruz..

  YanıtlaSil

Canlarımın Güzel Düşünceleri...

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...