RİCA ve HATIRLATMA

Paylaşmak elbette çok güzel. Ama ürün veya tasarımın sahibini hiçe sayarak kendine maletmek bence hiç hoş değil. Bu hususta daha duyarlı olmanızı, yayınlarınızda kaynağınızı belirtmenizi özellikle rica ediyor,

"5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası" gereği eser sahibinden izin alınmadan, web sitelerine yüklenmiş olan fotoğraf ve makalelerin kopyalanması, saklanması ve kullanılması suçtur !!!


diye tekrar hatırlatmak istiyorum. Lütfen yanlış anlamayın, emeğe saygı gerek...

24 Ağustos 2010 Salı

Promotive Duyuruların da Bir Detay...

 
     Merhaba, son günlerde bloglarda yoğun olarak "Promotive Promosyon" hakkında duyurular görüyorum. İnceledim, baktım bir de Başak burcu olarak garantici ve onaycı niteliğimle o firmaya telefon açıp doğruluğunu sormak istedim. 

     Telefon açtığımda görüştüğüm yetkili bey, blog sayfalarında detaylı bilginin olduğunu ama herkesin tam olarak okumadan böyle bir etkinliğe katıldığını da söyledi. Evet duyurularını yapan blog sahiplerine hediye paketi gömderiyorlar ama kendi hostinginiz varsa geçerli. Bu detayı blog sayfalarından kopyalayarak aldım. Bu kampanyaya arkadaşlarıma duyurulur. 

Sevgilerimle canlarım...


"Not: Kampanya sadece kendi hostinginiz için geçerlidir. Blogspot gibi ücretsiz blog’larda yer alan siteleriniz kampanya dahilinde değildir."

2 yorum:

  1. tesekkurler bilgi icin :) hemen kaldiriyorum blogumdan..

    YanıtlaSil
  2. Rica ederim arkadaşım, eh bi haber vereyim dedimdi :D

    YanıtlaSil

Canlarımın Güzel Düşünceleri...

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...