RİCA ve HATIRLATMA

Paylaşmak elbette çok güzel. Ama ürün veya tasarımın sahibini hiçe sayarak kendine maletmek bence hiç hoş değil. Bu hususta daha duyarlı olmanızı, yayınlarınızda kaynağınızı belirtmenizi özellikle rica ediyor,

"5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası" gereği eser sahibinden izin alınmadan, web sitelerine yüklenmiş olan fotoğraf ve makalelerin kopyalanması, saklanması ve kullanılması suçtur !!!


diye tekrar hatırlatmak istiyorum. Lütfen yanlış anlamayın, emeğe saygı gerek...

26 Ocak 2010 Salı

Komşumun Marifetleri Elleri -3- Yelekler       Gelelim el emeği göz nuru, tığ ile tek tek işlenen, sabır isteyen güzelim yeleklere. Harika bir iş çıkarmış arkadaşım, tığ ile çok da güzel örülmüş, renkleri de harika olmuş. Hem yazın hem de kışın giyilebilecek bir yelek modeli.  Bu yeleğin içine yazın askılı bluzlar ya da kışın boğazlı bodylerle giyilebilir.


 Burada da modeli detaylı görmeniz için yakın plan çekim.

 


       Bu da, tığ ile tek tek işlenen, sabır isteyen albenili yeleklerden biri. Her zamanki gibi süper bir iş çıkarmış arkadaşım, tığ ile çok da düzgün örülmüş, renkleri de harika olmuş. Bu da hem yazın hem de kışın giyilebilecek bir model.  Bu yeleğin içine de yazın askılı bluzlar ya da kışın boğazlı bodyler ile giyilince çok da hoş olur.


2 yorum:

  1. birinci yelek benim vitrin takımı yaptığım örneğimden :)) çok güzel motif bundan çok şey olur derdim hep.. valla süper olmuşşşşşşşşş
    ellerine sağlık komuşucuğun..

    YanıtlaSil
  2. Teşekkürler Nilgüncüğüm, mesajını ileticem komşuma.

    YanıtlaSil

Canlarımın Güzel Düşünceleri...

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...